Can: Halkın hayır dualarına talibiz

Giriş Tarihi: 12.2.2016
Can: Halkın hayır dualarına talibiz

Tarsus'un mahallelerine eşit hizmet vermeye gayret ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Şevket Can, "Büyükşehir Belediyesi'yle birlikte çalışıyoruz" dedi

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, yapılması planlanan hizmetler öncesinde Mithatpaşa, Ferrahim Şalvuz, Yarbay Şemsettin, Cumhuriyet, Tekke, Öğretmenler mahalleleri başta olmak üzere, Büyükşehir yasasıyla mahalle olan Yeşiltepe, Özel Bahşiş ve Atalar'ı da ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü, onların hizmetler hakkındaki görüşlerini aldı.

BÜYÜKŞEHİR İLE ORTAK

Halkın duasına talip olduklarını vurgulayan Başkan Can, bölgenin sıkıntı ve sorunlarının en iyi muhtarların ve mahalle sakinlerinin bildiğini ifade etti. 'Birlikte yöneteceğiz' sloganıyla hareket ettiklerini ve vatandaşlarla sürekli temas halinde olacaklarını söyleyen Başkan Şevket can, "Biz elimizden geldiğince Büyükşehir Belediyesi ile ortak olarak hizmet ediyoruz. Bundan sonra da hizmetlerimize devam edeceğiz" diye konuştu.

AYIRIMCILIK OLMAZ

Tarsus'un 179 mahallesi olduğunun altını çizen Başkan Can, "Eskiden Tarsus'un 45 mahallesi vardı. Büyükşehir Yasası'ndan sonra 179 mahallesi var. Bazı hizmetleri bizden, bazı hizmetleri Büyükşehir'den alacaksınız. İnşallah ihtiyaçlarınızı Büyükşehir ile birlikte mümkün olduğu en kısa sürede yapacağız. Bizim hizmet anlayışımızda, din, dil, ırk, millet, memleket, parti ayrımı olmaz. Hizmette ayırımcılık ise asla olmaz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Can: Halkın hayır dualarına talibiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN