Lütfi Elvan muhtar ve sanayicilerle buluştu

Giriş Tarihi: 16.2.2016
Lütfi Elvan muhtar ve sanayicilerle buluştu

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, her zaman hizmete hazır olduklarını, Tarsus ve Mersin'e verdikleri tüm vaatlerin ise hayata geçirileceğini söyledi

Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, bir dizi programa katılmak için geldiği Mersin'in Tarsus ilçesinde muhtarlar, iş dünyası ve oda başkanlarıyla buluştu. Lütfi Elvan, sözünü verdikleri projelerin arkasında olduklarını söyledi. Türkiye'nin etrafında bir ateş çemberi olduğunu belirten Elvan, Suriye'de yıllardır süren savaşta Esed yönetimi ve terör örgütünce yüz binlerce insanın katledildiğini, milyonlarca kişinin de mülteci konumuna düşürüldüğünü ifade etti.

SİZ GİDİN AVRUPA'YI UYARIN

Elvan, Türkiye'nin kendisine yakışır biçimde mazlumlara sahip çıktığını söyleyerek, şunları belirtti: "Türkiye 2 milyon 700 bine yakın Suriyeliyi misafir ediyor. Bizim bu olumlu yaklaşımımıza rağmen bakıyorsunuz çıkmış Birleşmiş Milletler (BM) 'Türkiye yeni gelenlere kapılarını açsın' diyor. Biz de diyoruz ki, 'Ey Birleşmiş Milletler, bu konuda en son telkinde bulunacağın ülke Türkiye'dir. Siz gidin ağzınızı dahi açamadığınız ülkeleri uyarın. Gidin Avrupa'yı, Rusya'yı uyarın".

'ANILARLA TARSUS'
Muhtarlarla yaptığı toplantıdan sonra Ticaret Borsası'na geçen Lütfi Elvan, Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Hacı Özkan ve Cumhur Taşkın, Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Belediye Başkanı Şevket Can, AK Parti Mersin il ve Tarsus ilçe başkanlarıyla birlikte Borsa salonunda 'Anılarla Tarsus' adlı fotoğraf ve sanayi sergisini inceledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lütfi Elvan muhtar ve sanayicilerle buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN