Tangonun Kralları Adana'ya geliyor

Tangonun en güçlü temsilcilerinden 'Los Reyes Del Tango Orkestrası' 3 Mart Perşembe akşamı Adanalılara unutulmaz bir akşam yaşatacak

Giriş Tarihi: 18.2.2016
Tangonun Kralları Adana'ya geliyor
Aşk, tutku ve özlemin müziği tangonun, günümüzdeki en güçlü temsilcilerinden 'Los Reyes Del Tango Orkestrası' Adana'ya geliyor. Türkçe adıyla 'Tangonun Kralları' olarak bilinen Arjantinli orkestra, 3 Mart'ta Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde izleyicisiyle buluşuyor. Orkestra, Tango to İstanbul kapsamında yalnızca Adana ve İstanbul'da verecekleri iki konserle müzikseverlerle buluşacak.

ARJANTİN EFSANESİ

Tango tarihine damgasını vurmuş eserlerin seslendirileceği konserde, Türkiye'nin en iyi 3 tango çifti olarak gösterilen tangocular eşliğinde bu muhteşem konser hem görsel hem işitsel bir ziyafete dönüşecek. Yaşları 69 ile 82 arasında değişen 8 müzisyenin oluşturduğu 'Los Reyes del Tango', Arjantin'in müzik efsanesi Juan d'Arienzo'nun eşsiz stilini yaşatmaya devam eden tek orkestra olarak dikkat çekiyor.

BİLETLER TÜKENMEDEN
İtalya, İspanya, Portekiz, Avustralya, İsviçre, Ekvator, Kolombiya gibi birçok ülkede başarılı performanslar sergileyen orkestra, Tango to İstanbul kapsamında ilk olarak 3 mart akşamı saat 20.00'de Adanalılarla buluşacak. Büyük ilgi gösterilen gösterinin biletleri Casa De La Danza/ Dans Evi ve Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde satışa sunuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tangonun Kralları Adana'ya geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN