Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkanlar turizm konusunu görüştü

Giriş Tarihi: 19.2.2016
Başkanlar turizm konusunu görüştü

Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Adıyaman ve Kilis belediye başkanları, Şanlıurfa'da bir araya gelerek bölge turizmi ve ekonominin yarınını masaya yatırdı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Bölge Belediye Başkanları Toplantısı'na katıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara da hazır bulundu.

BÖLGE TURİZMİ İÇİN

Başkanlar, toplantıda bölge illerinin sorunlarını görüşerek, turizmin ve ekonominin canlanmasına yönelik çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, toplantı öncesinde bölge illerinin sorunlarını görüşerek, bölge turizminin mevcut durumu hakkında konuklarına bilgi verip, ekonominin hareketlenmesi noktasında yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

GÖBEKLİTEPE ZİYARETİ

Başkan Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi, konuk başkanlara 12 bin yıllık tarihe sahip Göbeklitepe'yi ve Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi'ni gezdirdi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını gözlemledik ve planlarını dinledik. Gerçekten Şanlıurfa'mız için çok önemli kararlar alarak bunları hayata geçirmiş" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkanlar turizm konusunu görüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN