Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ÇÜMED'de Başkan Kurt güven tazeledi

Giriş Tarihi: 19.2.2016
ÇÜMED'de Başkan Kurt güven tazeledi
Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği'nde (ÇÜMED) mevcut başkan Cengiz Kurt, genel kurul sonrasında güven tazeledi. Başkan Kurt, genel kurulda dernek üyelerine teşekkür ederek, "Hakkımızda yapılan tüm olumsuz politikalara, iftiralara, yalanlara rağmen bana ve arkadaşlarıma güven duyarak bizleri yeniden yönetime getiren saygın mezunlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

AİHM'E GİDECEK

Yaşadıkları sıkıntıları devletin yetkili birimlerine ilettiklerini kaydeden Kurt, "Bu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımıza da bir dosya hazırlamış bulunmaktayız ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne kadar sivil toplum örgütü olan ÇÜMED ve yöneticilerine yapılan iş ve işlemleri taşıyacağız. Bu konuda kararımız nettir. Üniversitenin mezunlarını ve rektörünü bir çatışma ortamına sürüklemeye çalışanlar yanıldı" diye konuştu.

YENİ ÇÜMED YÖNETİMİ

Cengiz Kurt başkanlığındaki Yönetim Kurulu, Prof. Dr. Bekir Özçelik, Prof. Dr Burhan Arıkan, Doç. Dr. Ahmet İnce, Yrd. Doç. Dr. Cenap Türkeri, Öğretim Görevlisi Muzaffer Tekin, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Teke, yüksek mühendis Murat Türkan ve eğitimci Berrin Ünlü'den; Denetim Kurulu ise Başkan Prof. Dr. Kadir Aydın, Prof. Dr. Hatice Korkmaz Güvenmez ve Prof. Dr. Zeynep Kekeç'ten oluştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇÜMED'de Başkan Kurt güven tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN