Dr. Ebru Ünal'dan şehit ailelerine destek

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ebru Ünal, Adana Şehit Aileleri Derneği'nin üyesi olan şehit yakınlarına ücretsiz hizmet verecek

Giriş Tarihi: 19.2.2016
Dr. Ebru Ünal'dan şehit ailelerine destek
Kadınlar için yaptığı sosyal sorumluluk çalışmalarıyla adından söz ettiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ebru Ünal, şehit yakınlarını ücretsiz olarak muayene edecek. Son dönemde gelen şehit haberlerinden çok etkilendiğini ifade eden Ünal, şehit ailelerine destek olmak için Adana Şehit Aileleri Derneği'yle böyle bir çalışmaya imza attıklarını söyledi.

ÜCRETSİZ HİZMET
'Şehitlerimizin bize emanetleri olan eşlerine, evlatlarına ve ailelerine ne yapabilirim, nasıl destek olabilirim?' düşüncesinin kendisini bu noktaya getirdiğini kaydeden Ünal, "Muayenehanemde şehit yakınlarına ücretsiz hizmet vererek, bir nebze de olsa onlara olan borcumu hafifletmeye çalışacağım. Türkiye'nin yaşadığı acıların sonunun gelmesini diliyorum" dedi.

"BİZE MORAL VERDİ"
Şehit yakınları olarak bu tarz manevi desteklerin kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen Adana Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emine Kunt, "Şehit aileleri olarak bu güzel çalışma için Dr. Ebru Ünal'a teşekkür ediyoruz. Özellikle şehit haberlerinin arttığı bu dönemde böyle bir destek bizleri sevindirdi, bizlere moral oldu" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dr. Ebru Ünal'dan şehit ailelerine destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN