Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana'da en anlamlı gece

Adana'da faaliyet gösteren 8 dans okulu engelliler için bir araya geldi. Güzel görüntülerin oluştuğu anlamlı gecede engelleri aşmak için dans edildi

Giriş Tarihi: 21.2.2016
Adana'da en anlamlı gece
Adana'da faaliyet gösteren 8 dans okulu ilk defa bir sosyal sorumluluk projesi altında toplanarak 'Engelleri Aşmak İçin Dans Et Adana' gecesinde bir araya geldi. Adını hayata dokunmaya dair yaptığı projelerle özdeşleştiren Artı Özel Eğitim Gönüllüleri Deneği Yönetim Kurulu Üyesi Esin Parlak'ın desteğiyle yapılan geceye Adana cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Adana iş dünyası ve cemiyet hayatının katıldığı 'Engelleri Aşmak İçin Dans Et Adana' gecesinde dansçılar davetliler ve engelli bireylerle dans etti. Gecenin tüm geliri Artı Özel Eğitim Gönüllüleri Derneği'ne bağışlanacak. Farklı dans türlerini aynı sahnede buluşturan gruplar renkli görüntüler sergilerken, gösteriye yaklaşık 600 kişi katıldı, dansçılara ve engellilere danslarında eşlik etti.

DUYARSIZ KALAMAZDIK

Hayal Kahvesi'nde gece dans okulları adına konuşan Ümit Hür Yaşar, "İnsanlara dans tutkusunu aşılarken, engellilerin sorun ve sıkıntılarına karşı duyarsız kalamazdık. Arkadaşlarımızla yaptığımız toplantıda neler yapabileceğimizi konuştuk ve sonuçta da böylesine güzel bir gece ortaya çıktı. Katkı veren tüm dansçı arkadaşlarıma ve geceye katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum" dedi.

ÇETİN'DEN DESTEK
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'de davetlerinden dolayı Artı Özel Eğitim Gönüllüleri Derneği'ne teşekkür ederek "Belediye olarak her zaman engellilerin yanında oluyoruz olmaya da devam edeceğiz. Engelliler için ilk kez bir araya gelen tüm dans okulu temsilcilerini de kutluyorum" ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından, geceye katılan ve katkı sunan dans okullarına plaket verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'da en anlamlı gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN