Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gündoğdu liselerine yoğun ilgi

Giriş Tarihi: 21.2.2016
Gündoğdu liselerine yoğun ilgi
Adana Gündoğdu Koleji (AGK)'nin bölgenin en başarılı Fen ve Anadolu Liselerine Giriş Sınavına yine yoğun ilgi var. Geçen yıl 10 bine yakın başvurunun olduğu 5 Mart tarihinde yapılacak olan 8. sınıflar Gündoğdu Giriş Sınavı (GGS) için aileler büyük ilgi gösteriyorlar.

TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI 2-3 OKULUNDAN BİRİYİZ
10 yılı aşkın bir süredir AGK'da görevini başarıyla sürdüren Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu, "Adana Gündoğdu Koleji olarak 29 yıldır bölgemizin eğitim merkezi olmak için çok gayret gösteriyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın, ailelerimizin ve övüncümüz öğrencilerimizin bu gayretleri sonucunda her anlamda Türkiye'nin en başarılı 2-3 okulundan biri olarak anılmak 25 Bin Kişilik Büyük Gündoğdu ailesine ve bizlere gurur veriyor" dedi.

ÖĞRENCİSİNİ SEÇEREK ALAN BİR OKULUZ
Karaoğlu, öğrencisini seçerek alan bir okul olarak başarı kriterlerini tutturamayıp bu yıl okula kabul edemeyecekleri yüzlerce öğrenciye de şimdiden "Yılmadan, usanmadan çalışıp okulumuzun önümüzdeki dönemlerde yapacağı sınavlarına tekrar katılabilirsiniz" mesajı gönderdi.

BU GÜVEN İÇİN ADANA'YA TEŞEKKÜRLER
Naide Karaoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: "29 yıldır bölgemize sağladığımız katma değeri ailelerimizin, mezunlarımızın ve tüm ekibimizin desteğiyle devam ettiriyoruz. Önümüzdeki yıllarda da Gündoğdu Holding- Vakfı'nın bölgede tüm yaş ve gelir gruplarına yeni yatırımları devam edecektir. Adana bölgesinde ailelerimize, okulumuzu el üstünde tutup göstermiş oldukları büyük ilgi ve bize olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Adana'mıza ve ülkemize her yıl yüzlerce geleceğin lideri yetiştiren Adana Gündoğdu Koleji (AGK) güveninizin eseri olmaya devam edecek ve siz değerli Adanalıların bu ilgisi ile daha büyük başarılara imza atacaktır. 25 Bin Kişilik Büyük Gündoğdu Ailesi'nin sayısı her geçen gün daha da artıyor".

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğdu liselerine yoğun ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN