Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rekortmen listesine Konukoğlu damgası

Giriş Tarihi: 29.2.2016
Rekortmen listesine Konukoğlu damgası

Gaziantep vergi rekortmenleri Vergi Dairesi Başkanlığı'nda düzenlenen törenle ödüllendirildi. Bu yıl da ilk 8 sırada Konukoğlu ailesi yer aldı

Gaziantep'te gelir ve kurumlar vergisi rekortmenleri düzenlenen törenle açıklandı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da gelir vergisi listesine Konukoğlu ailesi damga vurdu. Listenin ilk 8 sırası Konukoğlu ailesinden oldu. Gaziantep Vergi Dairesi Başkanlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen törene Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediyesi BaşkanYardımcısı Durdu Yetkinşekerci, Vergi Dairesi Başkan Vekili Halil Tekin, kaymakamlar ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Gelir Vergisi Rekortmenleri Listesinin ilk sırasında SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih, Hakan, Sami, Cengiz ve Turgut Konukoğlu ilk 8 sırayı aldı. Gelir Vergisi Rekortmenlerinde ilk 10'da son iki sırayı ise İbrahim ve Ali Erdemoğlu aldı.

KATMA DEĞERİ YÜKSEK
Ülkenin kalkınmasını ve gelişmesini sağlayan vergi rekortmenlerini ve vergilerini zamanında ödeyen vergi mükelleflerini kutlayan Vergi Dairesi Başkan Vekili Halil Tekin, "Vergi dairesi olarak biz de adil şeffaf ve tarafsız çalışan personelimiz ile tüm mükelleflerimize en iyi kamu hizmeti vermeye çalışıyoruz" dedi. Vali Ali Yerlikaya ise, "İhracatın büyük bir çoğunluğunu Suriye ve Irak'a yaptık. O ülkeler şimdi dünya tarihindeki en büyük sınavdan geçiyor halkına ve komşularına sınav yaşatıyor. Yeni pazarlara yönelmemiz ve katma değeri yüksek ürünler üretmemiz gerekiyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rekortmen listesine Konukoğlu damgası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN