Menteş: Projelere desteğe hazırız

Giriş Tarihi: 5.3.2016
Menteş: Projelere desteğe hazırız

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahattin Menteş, Adana'da incelemelerde bulundu. Başsavcı Ali Yeldan devam eden projelere destek istedi. Menteş her zaman desteğe hazır olduklarını söy

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahattin Menteş, Adana Adliyesi'ni ziyaret edip bakanlığa bağlı kurumlarda incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, eski Adana hâkimi olan Menteş'e projelerle ilgili bilgi aktardı ve yatırımlara destek istedi. Başsavcı Yeldan, adliyeyi olaylarla değil projelerle ön plana çıkarmak için çaba gösterdiklerini kaydetti. Başsavcı Ali Yeldan, Adana'nın tanıtımı ve adliyede yürütülen soruşturmalar, iş durumları, Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü faaliyetleri, devam eden projeler ve faaliyetler hakkında sunum yaptı. Adliyenin iş yükünün bir hayli fazla olduğunu belirten Başsavcı Yeldan, adliyeyi olaylarla değil projelerle ön plana çıkarmak için çaba gösterdiklerini belirtti.

TALEP GÖRECEK
Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahattin Menteş, "Adana, potansiyeli itibariyle İzmir kadar tercih edilmesi gerekir. Ama lojman sorunu, iş yükü, adliye binası sorunu bunları engelliyor. İnşallah bu sorunlar çözüldükten sonra talep gören bir şehir olacaktır. Projeleriniz çok güzel, elinize sağlık. Biz de, bakanlık olarak yaptığınız projelere destek vermeye hazırız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Menteş: Projelere desteğe hazırız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN