Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"2016 bizim yılımız"

Giriş Tarihi: 7.3.2016
2016 bizim yılımız

Mart Dünya Kadınlar Günün nedeniyle bu yıl ilki düzenlenen resepsiyona katılım yüksek oldu. Gecenin ana mesajı '2016 bizim yılımız olacak' diye verildi

Adana İşkadınları Derneği(İŞKAD) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle resepsiyon düzenledi. İŞKAD Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen ve ilki gerçekleşen buluşmanın geleneksel hale geleceği öğrenildi. Ramada Otel'de düzenlenen resepsiyona İŞKAD üyelerinin yanı sıra bir çok kadın sivil toplum kuruluşundan (STK) katılım oldu.

"MUTLULUK DUYDUM"
"2016 yılı bizim yılımız olacak" diyen İŞKAD Başkanı Süheyla Gergin, "Dünya kadınlar günü nedeniyle düzenlediğimiz resepsiyona olan ilgiyi görünce büyük mutluluk duydum. Bunu ilk kez düzenliyoruz ama geleneksel hale getireceğiz" dedi. Adana STK'larından sorumlu Vali Yardımcısı Azmi Yeşil ise davetlilerin kadınlar gününü kutlayarak, kadınların birliktelik olmasını adına düzenlenen gecenin mutluluk vericiği olduğunu söyledi.

EZGİ GERGİN SAHNE ALDI
Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı resepsiyonda İŞKAD Üyesi Sema Soykan'ın kadınlar günü nedeniyle yazdığı şiir dinletisi büyük alkış aldı. Gecede ayrıca İŞKAD Başkanı Süheyla Gergin'in kızı Ezgi'de sahne alarak davetlilere keyifli bir müzik akşamı yaşattı. İlerleyen saatlere kadar süren buluşma başladığı gibi güzel görüntülerle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"2016 bizim yılımız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN