Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mersin ekonominin lokomotifi bir kent

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, binlerce yıllık tarihi geçmişiyle Mersin'in turizm açısından önemli bir konumda olduğunu, ülke ekonomisine büyük katkılarının bulunduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 8.3.2016
Mersin ekonominin lokomotifi bir kent
Vali Özdemir Çakacak, binlerce yıllık tarihi geçmişe sahip olan Mersin'in çok önemli medeniyetlere ev sahipliği yaptığını belirterek, "Bize kadar intikal etmiş son derece zengin tarih ve insanlık mirasına sahip eserleri bünyesinde barındıran kentimiz, hizmet sektörüyle her alanda başarılıdır. Mersin ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Serbest bölge ve liman bunun en önemli örneğidir" dedi.

DAMGA VURUYOR

SABAH Gazetesi Adana Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu ve Haber Müdürü Temel Eren'i makamında ağırlayan Vali Özdemir Çakacak, gazeteciliğin önemini vurgu yaparak, "Basın kuruluşları, mesleki ve teknolojik donanımları ile bu görevi en etkin ve hızlı bir şekilde yerine getiriyor. Doğru ve tarafsız habercilik anlayışını benimseyen, oynadığı etkin rolüyle Çukurova Bölgesi'ne adeta damga vuran SABAH gazetesi, bölgenin ve kentlerin sorunlarını dile getirerek, kamu kurum ve kuruluşlarını daha olumlu işler yapmaya yönlendiren bir yapıdadır" diye konuştu.

YAPILACAK İŞLER

SABAH gazetesi ülkemizin en köklü ve en güvenilir yayın kuruluşlarının başında geldiğini söyleyen Vali Çakacak, tüm ekibi kutladı. Bölge Temsilcimiz Ersin Ramoğlu ise Adana ve Mersin'in Çukurova Bölgesi'nin en önemli 2 kenti olduğunu belirterek, "Ortak yapılacak çalışmalarla bölge daha iyi bir konuma gelebilir. Kurumlar kendi üzerine düşeni yaparken, biz de SABAH olarak elimizi taşına altına koyma çabasındayız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin ekonominin lokomotifi bir kent
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN