Seyhan Belediyesi betonu çok sever

Giriş Tarihi: 9.3.2016
Seyhan Belediyesi betonu çok sever

Oluşturduğu ATM noktalarıyla yeşil alanları gasp eden Seyhan Belediyesi, çimlerin üzerine beton dökmeyi sürdürüyor. Seyhan'ın beton çılgınlığına nerede 'dur' diyeceği bilinmiyor

Seyhan Belediyesi, vatandaşların tepkisine neden olan ve yeşil alanları beton yığınına çeviren ATM noktaları uygulamasında gasp edilen yeşil alan miktarını arttırarak sürdürüyor. Seyhan, Atatürk Çocuk ve Dinlenme Parkı ve Tükmenbaşı Bulvarı'ndaki ATM noktalarının yerini değiştirerek yeni yeşil alanların da betonlaşmasına neden oldu.

MECLİS KARARI YOK

Belediyeye gelir sağlamak amacıyla kentin birçok noktasına ATM noktası kurmaya karar veren Seyhan Belediyesi, halkın kullanımına ayrılan parkları gözüne kestirdi. Elinde hiçbir meclis kararı bulunmayan CHP'li Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Atatürk Çocuk ve Dinlenme Parkı, Türkmenbaşı Bulvarı ve Mavi Bulvar'daki Şehitler Parkı'na ATM noktaları kurulmasına onay verdi.

BETON DÖKÜLDÜ

Seyhan Belediyesi'nin yeşil alanların üzerine beton dökerek ATM noktası dikmesi vatandaşların tepkisine neden olurken ilginç gelişmeler yaşandı. Gasp ettiği yeşil alan miktarını az bulan Seyhan Belediyesi, Ziya Paşa Çocuk Parkı'nda oluşturduğu ATM noktasını birkaç metre ileriye taşımak için bir kez daha beton döktü. Atatürk Çocuk ve Dinlenme Parkı'ndaki yeşil alan gaspıyla yetinmeyen Seyhan bu kez Türkmenbaşı Bulvarı'ndaki ATM noktasının da yerini değiştirdi. Seyhan, yeni ATM noktası için ikinci kez yeşil alana beton döktü. Daha önceki ATM noktası için dökülen beton ise olduğu gibi bırakıldı. Seyhan'ın yeşil gaspına son verip vermeyeceği bilinmiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seyhan Belediyesi betonu çok sever
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN