Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'2023 hedefi için çok çalışacağız'

Giriş Tarihi: 11.3.2016
'2023 hedefi için çok çalışacağız'

Antakya OSB'yi ziyaret eden Hatay Valisi Ercan Topaca, "Vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek ve 2023 hedeflerine ulaşmak için el birliğiyle, var gücümüzle çalışacağız" dedi

Hatay Valisi Ercan Topaca Antakya Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek bazı incelemelerde bulundu. Vali Topaca, Hatay'ın sahip olduğu yatırım potansiyeli sayesinde Türkiye'nin 2023 ekonomik hedeflerine ulaşmasında önemli roller üstlendiğini belirterek "Hatay'da ticari potansiyeli yüksek olan ayakkabıcılık, mobilyacılık, dericilik gibi sektörlerde yatırımları teşvik etmek için çalışmalarımızı hızlandırdık" dedi.

YENİ İSTİHDAM KAPILARI
İlerleyen zamanlarda hayata geçecek olan Hassa OSB ve Amanos Tüneli projeleriyle Hatay için farklı istihdam kapıları açılacağını vurgulayan Vali Ercan Topaca, "Bu sayede halkımızın refah seviyesi de yükselecektir. Bizler üst düzey yöneticiler olarak, sizler de OSB yöneticileri olarak her zaman el birliğiyle hedeflerimize odaklanıp var gücümüzle çalışacağız. Biz her zaman sizin yanınızdayız" diye konuştu.

EN İYİ HİZMET İÇİN

Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali de böylesine güzide bir kente en iyi hizmeti vermek için burada olduklarını ifade ederek nazik ziyaretinden dolayı Vali Topaca'ya teşekkür etti ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yapılan sunumun ardından Vali Topaca ve beraberindeki heyet, Antakya OSB'deki fabrikaları gezerek üretimleri yerinde gördü. Ziyarette Topaca'ya, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın ve Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu da eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'2023 hedefi için çok çalışacağız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN