'Halkın ve esnafın daima yanındayım'

İskenderun halkının ve esnafın ayağına giderek dert ve dileklerini dinleyen Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Biz belediyeciliği daima halka hizmet olarak gören bir anlayıştan geliyoruz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 11.3.2016
'Halkın ve esnafın daima yanındayım'
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Gittiği yerlerde esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılanan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Her zaman halkımızın içinde ve esnafımızın yanındayız" dedi. Sürekli olarak halkla iç içe olan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

VATANDAŞIN HİZMETKARI
İlçe genelinde yaptıkları hizmetler ve yeni projeleri hakkında esnafa bilgi veren Başkan Seyfi Dingil, "İskenderun her geçen gün büyüyen, gelişen bir şehir. Modern bir kent olabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şehre yeni kazanımlarla hedeflerimizi her daim yüksek tutuyoruz. Allah'ın izni ile her zaman vatandaşlarımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz" dedi.

OTURMAKLA BU İŞ OLMAZ
İnsan odaklı hizmet ürettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Şehit Pamir Caddesi'nde vatandaşların belediye hizmetleriyle ilgili merak ettikleri konuları cevapladı. İskenderun'un yıllardır hizmete aç olduğunu dile getiren Başkan Seyfi Dingil, "Biz belediyeciliği halka hizmet olarak gören bir anlayışın içinden geliyoruz. Belediyeciliği koltukta oturarak değil, vatandaşların arasına girerek yapıyoruz. Feyezan Kanalı ıslahı başladı. Kentsel dönüşüm, TOKİ, ziraat bahçesi ve Karayolları arsası ile ilgili projelerimizin altyapı çalışmaları sürüyor. Bizlere güvendiğiniz müddetçe bizler de sizden aldığımız destek ve güçle hizmet üretmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Halkın ve esnafın daima yanındayım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN