Büyükşehir'e ISO 9001 kalite belgesi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin almaya hak kazandığı "TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" törenle verildi

Giriş Tarihi: 12.3.2016
Büyükşehir'e ISO 9001 kalite belgesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi "TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" aldı. Hizmet yolunda özellikle kurumsal kapasitenin artırılması gerektiğini vurgulayan Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Bilgiyi, insanı özellikle mali boyutta parayı iyi yönetmemiz lazım. Bilgi, insan, mali kaynaklar eşittir kalite" dedi. Vatandaşa daha akıllı hizmet verme hedefine kilitlenmek gerektiğini, söylem ve eylem birliğinin bir bütün olduğunu belirten Şahin, zoru kolaylaştırmak için kalite yönetiminin özümsenmesi gerektiğine vurgu yaptı. Şahin, "Bizim kaliteyi yakalamamız ve fark yaratıp iz çıkarmamız ve eser bırakmamız gerekiyor. Arkamızdan eserler bırakan bir takım ruhuyla çalışmamız gerekiyor" diye konuştu.

STANDART OLUŞTURMAK

Aileye hizmet eder gibi halka hizmet etmenin gerekliliğine vurgu yapan Şahin, "Şehirler yarışıyor. Yerel yönetim yarışında eğer iddiamız varsa, bizim o dile ulaşıp o standartları oluşturmamız lazım. Ama önce kendi standartlarımızı yerine getirmemiz ve özümsememiz lazım. Dolayısıyla bu uzun ince bir yolculuk. Aileyi hizmet eder gibi halka hizmet etmemiz gerekiyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir'e ISO 9001 kalite belgesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN