Sektörün güvenilir markası: Sistem Tıp

Adana'da 22 yıldır sağlık sektöründe hizmet veren Sistem Tıp Merkezi, radyoloji, nükleer tıp ve laboratuar tetkiklerinde bölgenin güvenli hizmet sağlayan kuruluşu oldu

Giriş Tarihi: 14.3.2016
Sektörün güvenilir markası: Sistem Tıp
Adana'da bir marka haline gelen ve 22 yıl boyunca bölgede radyoloji, nükleer tıp ve laboratuar tetkikleri ile sağlık sektörüne güvenli hizmet sağlayan Sistem Tıp Merkezi, günümüz teknolojisi cihazlarıyla hastalarına tetkik ve tanı hizmeti sağlıyor. Sistem Tıp'ın bölgede ilkleri getiren bir kurum olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Dr. M. Kemal Attila, "Markamızı ve kalitemizi koruyup, teknolojiyle yenilenmeyi ve büyümeyi sürdüreceğiz" dedi.

İLK ISO BELGESİ
Sistem Tıp'ın, Türkiye'deki ilk ISO 9000 kalite belgesine sahip özel tanı merkezi olduğuna vurgu yapan Kemal Attila, "1994 yılından bu yana bölgede tercih edilen kuruluş olduk. Çünkü en büyük avantajımız butik hizmet vermek oldu. Bizler Sistem Tıp'ta kişiye özel hizmet sağlıyoruz. Ayrıca Sistem Tıp kurucularının tamamı doktorlardan oluşmaktadır. Ortaklık yapımızdaki hekimler sadece Sistem Tıp'ta hizmet vermektedirler" diye konuştu.

DÜNYAYA AÇILDI

22 yıllık süreçte Sistem Tıp olarak vizyonlarını sürekli geliştirdiklerini ifade eden Attila, "Adana dışında kuruluşumuzun 4. yılında Mersin Sistem Tıp Cerrahi Tıp Merkezi'ni faaliyete geçirdik. Yakın zamanda bize dünyaya açılmanın gururunu yaşatan Kırgızistan Bişkek şubemizi faaliyete geçirdik. Sağlık turizmine yönelik olarak özellikle Irak başta olmak üzere çevre ülkelerden hasta transferleri sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalıştık" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sektörün güvenilir markası: Sistem Tıp
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN