Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Down sendromlu çocuklar sergi açtı

Giriş Tarihi: 22.3.2016
Down sendromlu çocuklar sergi açtı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Kahramanmaraş Down Sendromu Çocukları ve Aileleri Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle düzenlenen resim kursunu tamamlayan çocukların çalışmaları sergilendi.
Serginin açılışında konuşan KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci down sendromlu çocuklar ve ailelerine seslenerek, "KSÜ sizin için var. Her türlü çalışma için her zaman üniversitemizin imkânlarını sonuna kadar kullanabilirsiniz" dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Rektör Deveci, üniversite olarak dezavantajlı bireylerin sosyal yaşama katılımına imkân veren ve sosyal sorumluluk amacı taşıyan bütün faaliyetleri desteklediklerinin altını çizdi. KSÜ GSF Dekanı Prof.
Dr. Mehmet Özkarcı, üniversite ve fakülte olarak bu tür sosyal sorumluk projelerinde yer almaktan memnuniyet duyduklarını belirtirken, "KSÜ sizin eviniz. Başımızın üzerinde her zaman yeriniz var. Her türlü ihtiyaçlarınızda biz yanınızdayız" diye konuştu.

ÇERÇEVELETİP ASACAK
Resim sergisinin açılış kurdelesini Rektör Prof. Dr.
Durmuş Deveci, Kahramanmaraş Down Sendromu Çocukları ve Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Zeynep Nur Mahçiçek Yerhan, protokol üyeleri ve down sendromlu çocuklar birlikte kesti.
Down sendromlu çocukların eserleri ilgiyle incelenirken, kursa katılan çocuklardan Zeynep Sude Bilginer Rektör Deveci'ye yaptığı bir resmi imzalayarak hediye etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Down sendromlu çocuklar sergi açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN