Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hâkim Gündüz konferans verdi

Yakın Doğu Üniversitesi AMYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yeter Tabur, konferansa katılan İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Yaşar Gündüz’e Yakın Doğu Üniversitesi adına plaket takdim etti

Giriş Tarihi: 23.3.2016
Hâkim Gündüz konferans verdi

Yakın Doğu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu (AMYO) tarafından, "Genel Olarak Hukuk Mesleğinin Etiği, AMYO Mezunlarının Mesleki İmkânı ve Meslekte Karşılaştıkları Sorunlar" başlıklı bir konferans düzenlendi.
Konferansa konuşmacı olarak katılan İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı, Hakim Yaşar Gündüz, Adalet Meslek Yüksek Okullarının hukuk sistemi için önemine değindi. Gündüz, konuşmasında ayrıca gerek Türkiye'de gerekse Kıbrıs'ta Mahkemelerin AMYO mezunlarına çok ihtiyacı olduğunu ve bu ihtiyacı gidermede AMYO'larının önemli bir vasfı bulunduğuna değindi. Yakın Doğu Üniversitesi AMYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yeter Tabur, AMYO mezunlarına olan ihtiyacın farkında olduklarını ve bu ihtiyacı giderebilmek adına kaliteli bir eğitim vererek mezunlarımızı iş hayatına hazırlamak adına çalıştıklarını bildirdi. Konferansın sonunda Yakın Doğu Üniversitesi AMYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yeter Tabur, İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Yaşar Gündüz'e Yakın Doğu Üniversitesi ailesi olarak plaket takdim etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hâkim Gündüz konferans verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN