Çevirme ve İçerler aileleri dünür oldu

Adana'nın sevilen işadamlarından Gürsel İçerler muhteşem bir düğün töreni ile hayatını Şebnem İçerler (Çevirme) ile birleştirdi. Çiftin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu

Giriş Tarihi: 24.3.2016
Çevirme ve İçerler aileleri dünür oldu

Adana'nın sevilen simalarından Gürsel İçerler, hayatını Çevirme ailesinin güzel kızı Şebnem İçerler (Çevirme) ile birleştirdi. Adnan Menderes Bulvarı'ndaki Kına Evim Organizasyon salonunda yapılan düğün törenine seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Alkışlar arasında salona giriş yapan Şebnem-Gürsel çifti, ilk dansı yaptıktan sonra kendilerine ayrılan yere oturdu. Sadettin Kuyumcu sahibi Sadettin Gen ile İstanbul Kartal Koşuyolu Hastanesi Kalp Damar Cerrahı Doktor Deniz Çevirme'nin nikah şahitliğini yaptığı törende nikah memurunun sorularına "Evet" dedikten sonra evlilik cüzdanını gelin hanıma verildi.

YAKINDAN İLGİLENDİLER
Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren düğünde İçerler çiftinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Beş katlı düğün pastasını birlikte kesen Şebnem-Gürsel İçerler çifti, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm ailelere ve dostlarına teşekkür etti. Düğün boyunca gelin hanımın annesi Melahat Çevirme ile damat beyin ağabeyi Serdar İçerler ve eşi Nigar İçerler, kardeşi Erdoğan İçerler ve eşi Şerife İçerler tüm konuklarla yakından ilgilenerek güzel bir ev sahipliği yaptılar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çevirme ve İçerler aileleri dünür oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN