Durmuşoğlu hiç durmuyor

Giriş Tarihi: 24.3.2016
Durmuşoğlu hiç durmuyor

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Osmaniye AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Meclis'teki çalışma ofisinde vatandaşlardan gelen talepleri titizlikle inceliyor. Mücahit Durmuşoğlu, Meclis'te günde ortalama gelen 150 telefona bizzat cevap veriyor, hemşerilerinden ve seçmenlerinden gelen makul taleplerle yakından ilgileniyor ve sorunun çözümü için işin takipçisi oluyor. Durmuşoğlu'na ulaşmak isteyen Osmaniyeliler, internet üzerinden de dilek, temenni ve eleştirilerini iletebiliyorlar.

MAKUL OLAN TALEPLER
Tüm iletişim kanallarını aktif olarak kullanan Milletvekili Durmuşoğlu'nun 3 kişilik kadrosu ise gelen her talebi kayıt altına alarak vatandaşlara en kısa zamanda dönüş yapıyor. Bugüne kadar kayıt altına alınan 3 bin 962 talebin makul olan bin 198'inin devletin yetkili kurumları tarafından karşılandığı, bin 871 taleple ilgili çalışmanın devam ettiği, makul olmayan taleplerinse ilgili vatandaşlara uygun bir şekilde bildirildiği öğrenildi. Görevliler Ankara'ya gelenlerle de yakından ilgileniyor.

ÖZEL SEKTÖRE DESTEK
Vatandaşların talepleriyle ilgili raporları periyodik olarak incelediğini belirten Durmuşoğlu, "Bölgemizdeki problemlerin başında işsizlik yer alıyor. Genellikle talepler kamu kurumlarında çalışmak için geliyor. Ancak kamuda çalışmanın belli şartları var. Biz de özel sektörü güçlendirerek yeni iş sahalarının önünü açmak istiyoruz. Osmaniye OSB'nin ve Kadirli OSB'nin geliştirilmesini, yolların genişletilmesini, OSB'ler arasında demiryolu yapılmasını, inşaatı devam eden barajları, Osmaniye Havaalanı projesini ve Osmaniye Devlet Hastanesi'ni özellikle önemsiyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Durmuşoğlu hiç durmuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN