‘Hep demokrasiden yana tavır koyduk’

MÜSİAD üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ederek çalışmalarını anlattı

Giriş Tarihi: 26.3.2016
‘Hep demokrasiden yana tavır koyduk’
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Müstakil Sanayicileri ve İş Adamları Derneği'nin (MÜSİAD) hep demokrasiden yana tavır koyduğunu söyledi. MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Atıf Şirikçi ve yönetim kurulu üyeleri Erkoç'u ziyaret ederek yeni projeler hakkında bilgi aldı. Erkoç, ziyaretlerinden dolayı Şirikçi ve heyete teşekkür ederek "MÜSİAD bizim için çok değerli bir sivil toplum kuruluşudur" dedi.

DİK DURUŞ GÖSTERDİ
MÜSİAD'ın tarihinde her zaman demokrasiden yana, hep milletten yana tavır koyduğunu ifade eden Erkoç, temel hak ve özgürlükler konusunda da her zaman dik duruş gösterdiğini kaydetti. Erkoç, "Sadece ticari konularda değil aziz milletimizin geleceği konusunda da kararlı adımlarla yürüyen bir kuruluş. Belediye Başkanı olarak da başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle geçmişte olduğu gibi omuz omuza vererek kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

CİDDİ BİR MOTİVASYON
MÜSİAD Başkanı Atif Şirikçi, AK Parti ile Türkiye'nin ciddi bir motivasyon kazandığını ifade ederek "Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Erkoç Bey'e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Kentin yeni yapılanmasında çok önemli hizmetleri var. Bu ziyaretimizde de çok önemli projelerin olduğunu gördük ve bize bu konularda bilgi verdiler. Bu projeler hayata geçtiğinde Kahramanmaraş çağdaş ve modern bir kent olur" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Hep demokrasiden yana tavır koyduk’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN