Türkiye'nin en iyi haber sitesi

turizminde sağlam yatırımlar

Giriş Tarihi: 2.4.2016
Sağlık turizminde sağlam yatırımlar

Turizmi Derneği Başkanı Dr. Kemal Attila, “Sağlık turizmi konusunda verdiğimiz emeklerle geleceğe sağlam yatırımlarda bulunduk” dedi

'da 2010 yılından bu yana hizmetinde uluslararası hastalara hizmet verebilecek düzeyde çalışmalar yapan Adana Sağlık Turizmi Derneği (ASTD) olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Dr. Kemal Attila bayrağı yeni seçilen yönetim kurulu üyelerinden birine devredecek. Yönetim kurulu önümüzdeki günlerde yapacakları toplantı ile içlerinden bir yönetim kurulu üyesini başkanlık için göreve getirecek.

TEŞEKKÜR ETTİ
Adana İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Arıkan, Adana Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari ile dernek üyelerinin katıldığı toplantıda konuşan Başkan Dr. Kemal Attila, "Son derece etkin ve yeni tecrübelerle dolu bir dönem gerçekleşti. Adana'da büyük bir motivasyonla devam eden işbirliği ve sağlık turizmi konusunda verdiğimiz emeklerle geleceğe sağlam yatırımlarda bulunduk. Emeği geçen paydaşlarımıza teşekkür ederim" dedi. Adana'nın Türkiye'nin sağlık üssü olmaya aday bir illerinden biri olduğuna dikkat çeken Dr. Attila şunları söyledi: "Adana'mızın sağlık turizmi konusunda konumunu daha iyi sağlamlaştırabilmesi için sağlık turizmi ile ilgili uygun ve yerinde özel sektör stratejilerinin uygulaması gerekmektedir. Sağlık turizmi konusunda oluşturulan ulusal politikalar, bölgemiz için geliştirdiğimiz stratejik planın uygulamasına yoğunlaşmamızı gerektirir."

YENİ YÖNETİM
Genel kurul sonucunda yeni yönetim kurulu Dr. Kemal Attila, Dr. Halis Bayrak, Fırat Uzer, turizmci Nesrin Göçhan Sayman, Adana İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer, BTÜ Genel Sekreteri Osman Arık, Bülent Soyupak, Adana Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan ve turizmci Tayyar Zaimoğlu'ndan oluştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık turizminde sağlam yatırımlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN