Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anlamlı gecede 60. yılı coşkusu

Giriş Tarihi: 3.4.2016
Anlamlı gecede 60. yılı coşkusu

Mezun oldukları üniversitenin kuruluşunun 60’ıncı yılını ’da düzenlediği balo ile kutlayan eski öğrenciler, geceden elde ettikleri gelirle öğrencilere burs verecekler

'nin önde gelen teknik üniversitelerinden birinin 'daki Mezunlar Derneği, 1956 yılında kurulan eğitim yuvasının kuruluşunun 60'ıncı yılını görkemli bir balo ile kutladılar. Adana Seyhan Oteli'nde düzenlenen baloya üniversitenin rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar, Kuzey Kıbrıs Kampusu Rektörü Prof. Dr. Turgut Tümer, üniversitenin Mezunlarla İlişkiler Direktörü Prof. Dr. Barış Sürücü, Mezun Dernekleri Konsey Başkanı Himmet Şahin, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestenci ile seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Eğlenceli geçen gecede mezunlar hem güzel müzik eşliğinde eğlendiler, hem de bir araya gelip hasret giderdiler.

ADANA'YI GEZDİLER
Adana Mezunlar Derneği Başkanı Mustafa Çalık, çok anlamlı bir geceye ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, "Bu balonun geliri üniversitemizin Öğrenci Burs Fonuna aktarılacak" dedi. 'nin en önemli üniversitelerinden birisi olması sorumluluğu ile hareket eden eğitim yuvasının 60'ıncı yılını kutlamanın mutluluğunu yaşayan eski mezunlar, daha sonra Yaşar Ateşoğlu'nun yönetimindeki Adana Turizm Acentesi organizasyonluğunda kentin tarihi ve turistik yerlerini gezdiler. Konuklar böyle güzel bir program hazırladığı için Yaşar Ateşoğlu'na teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anlamlı gecede 60. yılı coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN