Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve çevreye duyarlı belediyeyiz

Giriş Tarihi: 3.4.2016
Çağdaş ve çevreye duyarlı belediyeyiz

Tarsus Belediye Başkanı Şevket can, görevde 2 yılı geride bırakırken, yaptığı hizmetleri anlattı, “Biz ve çevreye duyarlı bir belediyeyiz” dedi

TARSUS Belediye Başkanı Şevket Can, göreve gelmesinin 2'inci yılının değerlendirmesini yaparak "Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir ve darda kalanlara acil yardımdır. Hizmetlerimizi zamanında, hızlı ve ekonomik olarak sunmaya çalıştığımız, çevreye duyarlı, toplumsal çıkarları gözeten, doğal ve tarihi mirası koruyan, hizmette eşitlik ilkesi çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bir yılı daha geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMA
İki yılda 12 hizmeti hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Şevket Can, "Sizlerin güvenine layık olmak için demeden çalışmaya devam edeceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Biz yerel yönetim olarak, demokratik, insan haklarına, din ve vicdan özgürlüğüne saygılı, sosyal adalet ve toplumsal huzuru ön planda tutan, hizmetlerde eşitlik ve vatandaşları bilgilendirmeyi amaç edinen, akılcı, yenilikçi bir anlayışla sizlere hizmet ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağdaş ve çevreye duyarlı belediyeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN