Çukurova GİAD’dan beklenen hassasiyet

Çukurova GİAD kuruluş yıl dönümünü ’in de sahne aldığı gecede kutladı. Program yavaşlatıldı, terör lanetlendi

Giriş Tarihi: 6.4.2016
Çukurova GİAD’dan beklenen hassasiyet
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), kuruluş yıldönümü gecesinde de ülke gündemine uygun hassasiyet gösterdi. Hilton Oteli'nde düzenlenen 24'üncü Kuruluş Yıldönümü gecesinde ülkemizde yaşanan terör saldırıları lanetlendi. Ankara ve 'daki terör saldırıları sonrasında yaşanan korkuya karşılık vatandaşlara "Hassasiyetleri koruyarak sosyal hayatınızı sürdürün" çağrısı yapıldı.

VATANDAŞA ÇAĞRI
Ünlü sanatçı 'in de sahne aldığı gecenin programı ağırlaştırıldı. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk , 24'üncü yılını kutlayan derneğin kuruluş hikayesini anlattı, derneğin kuruluş fikrinin sahibi Menderes Yıldırım'a teşekkür etti. Başkan Sakarya, "Ülke olarak çok sıkıntılı, zor zamanlar geçiriyoruz. Terör belası hepimizi ürkütüyor, korkutuyor ama en fazlası kızdırıyor. Biz yönetim olarak yaptığımız değerlendirmede terör korkusunun etkisiyle hizmet sektörünün sekteye uğradığını, insanların evlerine çekildiklerini, ticarette aksamalar başladığını gördük ve vatandaşlara da 'Sosyal hayatınıza ara vermeyin, hassasiyetlerinizi koruyarak sosyal hayatınızı sürdürün' çağrısı yaptık" dedi.

DUVARLARDA BAYRAK
"Biz de Çukurova GİAD olarak teröre prim vermek istemedik" diye konuşan Başkan Sakarya, "İçinde bulunduğumuz durumun hassasiyetine özen göstererek gecemizi iptal etmeme kararı aldık. Teröre hizmet edenler, siz hayatı yanlış anladınız. Yanlış yoldasınız. Hayatı doğru anlayın. Bu ülkeyi bölmeye, bu ülkenin canını yakmaya kimsenin gücü yetmez, yetmeyecek" dedi. Sponsorlara teşekkür plaketleri, yeni üyelere üyelik belgeleri verilirken, "10. Yıl Marşı" ve "Bir Başkadır Benim Memleketim" şarkısı seslendirilirken, duvarlara Türk Bayrağı yansıtıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GİAD’dan beklenen hassasiyet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN