Tahmazoğlu, evlat hasretini dindirdi

Giriş Tarihi: 15.4.2016
Tahmazoğlu, evlat hasretini dindirdi
HastalığI nedeniyle yalnız seyahat edemeyen, eşi de izin alamayınca aylardır evladının hasretiyle yaşayan Çanakkaleli Sevim Naldöken'in imdadına Şahinbey Belediye Başkanı yetişti. li öğrencileri Çanakkale'ye götüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun içinde bulunduğu otobüsün üzerindeki Gaziantep yazısını gören Sevim Naldöken, vatani görevini Gaziantep'te yürütmekte olan oğlunu hatırlattığı için duygulandı.

GAZİANTEP'TE BULUŞTURDU
Kemoterapi tedavisi gördüğü için uzun süredir oğlunun yanına gitmek istemesine rağmen gidemeyen anne, bu hasretini dindirmek için Tahmazoğlu'ndan ricada bulundu. Başkan Tahmazoğlu da vatan toprakları için nöbet bekleyen anne ve oğlunu Gaziantep'te buluşturdu. Tekirdağ ve İstanbul'daki ziyaretleri nedeniyle uçakta boşalan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ile yardımcısının yerleri asker annesi Sevim Naldöken ve eşi İbrahim Naldöken'e ayrıldı.

YAŞADIKLARINA İNANAMADI
Yaşadıklarına hala inanamadığını söyleyen asker annesi, Sevim Naldöken "Şahinbey otobüslerini sürekli Çanakkale'de görüyordum. Oğlum Gaziantep'te askerlik yaptığı için duygulanıyordum. Bugün de yürüyüş için çıktığım sırada Şahinbey Belediyesinin hizmetlerini resmeden otobüsleri görünce dayanamadım. Yanlarına gidip oğlumun hasretini gidermek için selam vermek istedim. Şu an yaşadıklarıma inanamıyorum" dedi.

ÖZEL İZİN ALINDI ANNESİNE SARILDI
Uçakla Gaziantep'e getirilen Naldöken çifti, sabah saatlerinde oğulları Ömer Oğuzhan Naldöken'in vatani görevini yaptığı 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı'na gelerek oğullarına kavuşmaları duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Aile, Mehmet Tahmazoğlu tarafından birliğinden özel izinle çıkartılan oğullarını karşısında görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Anne babasıyla uzun süre konuşup hasret gideren Naldöken bu jestin karşısında BaşkanTahmazoğlu'na teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tahmazoğlu, evlat hasretini dindirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN