Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prof. Dr. Uzkurt’tan TEKNOKENT’e övgü

Giriş Tarihi: 21.4.2016
Prof. Dr. Uzkurt’tan TEKNOKENT’e övgü

, Sanayi ve Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Çukurova TEKNOKENT’te yer alan firmalar ve projelerin sayısındaki artışı takdirle izlediklerini söyledi

, Sanayi ve Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Çukurova Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ni (Çukurova TEKNOKENT) ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Uzkurt, ayrıca Çukurova Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından Üniversite- Sanayi işbirliği kapsamında gerçekleştirilen projeleri de yerinde inceledi. Prof. Dr. Uzkurt, Üniversite-Sanayi işbirliğine yönelik çalışmalarından dolayı Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar'ı kutladı.

"TAKDİRLE İZLİYORUZ"
Çukurova TEKNOKENT'te yer alan firmalar ve projelerdeki artışı takdirle izlediklerini kaydeden Uzkurt, "Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü'nün yaklaşık yüzde 90 hissesine sahip olduğu Çukurova Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nin gösterdiği üstün performans nedeniyle ülkemizin ar-ge ve inovasyon ekosistemine yaptığı katkılardan dolayı Sayın rektörümüze teşekkür ediyorum. Öğretim üyelerinin proje kapasitesindeki artış da bizi mutlu ediyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Uzkurt’tan TEKNOKENT’e övgü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN