Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gibi kutlama

Giriş Tarihi: 25.4.2016
Festival gibi kutlama
Final Okulları 'nı havasında kutladı. Okulun açık spor sahasında düzenlenen kutlamalara Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, Adana Final Okulları Genel Müdürü Turhan Orhan, İlköğretim Müdürü Şirvan Kopar, Lise Müdürü Hakan Caner Taş'ın yanı sıra okul yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve veliler katıldı.

VATAN SEVGİSİ
Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, "Toplumları toplum yapan kültürel değerleridir. Bizim gibi binlerce yıllık tarihi olan bir toplumun da kendi kültürel değerleri vardır. Bu değerleri erozyona uğratmaya çalışanlar olacaktır. Bu yüzden değerlerimize sahip çıkmak çok önemlidir. Biz milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, çocuklarımızı yüreklerinde vatan ve bayrak sevgisiyle yetiştiriyoruz" dedi.

GÖRSEL ŞÖLEN
Festivali aratmayacak görüntülere sahne olan kutlamalarda öğrenciler, hazırladıkları programla görsel bir şölen sundu. Tüm öğrencilerin rengarenk kostümleriyle yer aldığı geçit töreniyle başlayan kutlamalar, jimnastik grubunun sunumu, davul şov, salsa gösterisi, çocuk oyunları sunumu, halk oyunları ve koronun söylediği marşlar ile devam etti. Veli ve öğrenciler de törenlere alkışlarıyla eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Festival gibi kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN