Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Forum ’in ziyaretçileri artıyor

Geçen yıl 7.5 milyon ziyaretçi ağırlayan Forum AVM, ziyaretçi sayısını bir önceki yıla göre yüzde 15, cirosunu ise yüzde 25 arttırdı

Giriş Tarihi: 27.4.2016
Forum Gaziantep’in ziyaretçileri artıyor
FORUM AVM Müdürü Böke Başaran, yoğun çalışmalar ve gerçekleştirdikleri etkinliklerle ziyaretçi sayısının bir önceki yıla göre yüzde 15 artış gösterdiğini söyledi. Ziyaretçilerinin kaliteli ve değer katan kampanya ve etkinliklerin tek adresinin Forum Gaziantep olduğunu bildiklerini kaydeden Başaran, 2016 yılının da kazandıran, eğlendiren ve mutlu eden bir yıl olacağını ifade etti.

YOĞUN BİR TRAFİK
2015 yılı içerisinde çok sayıda etkinlik gerçekleştirdiklerini belirten Başaran, "Büyük ses getiren ticari kampanyalarımız gerçekleşti. Her hafta sonu eğlenceli ve eğitici kadınlar ve çocuk etkinlikleri, konuk ettiğimiz birçok ünlü isim, gençlere yönelik adrenalini ve heyecanı bol etkinlikler; çocukların ve ailelerinin hoşuna giden ulusal ve uluslararası çocuk etkinlikleri ile çok yoğun bir yıl geçirdik" dedi. Çalışmaların başarıyı da beraberinde getirdiğini anlatan Başaran, "'de en çok haberi yapılan ilk 5 AVM'den biriyiz. Tüm çalışmalarımızın sonucunu, ziyaretçi sayımızda bir önceki yıla göre yüzde 15 artış, ciromuzda ise yine bir önceki yıla göre yüzde 25'lik bir büyüme aldık. 2015 yılında 7.5 milyon ziyaretçimizi ağırladık. Bu yıl daha fazla kişiye ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Forum Gaziantep’in ziyaretçileri artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN