Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Soner Çetin esnafın feryadını dinledi

Giriş Tarihi: 1.5.2016
Başkan Soner Çetin esnafın feryadını dinledi

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, bürokratlarıyla birlikte ilçe esnafının sorunlarını dinledi

ÇUKUROVA Belediye Başkanı Soner Çetin, üniversite öğrencilerine burs sağlamak için başlattığı 'Çukurova'nın Filizleri' projesini anlatmak için 'Esnaf Meclisi' oluşturdu. Projeyi anlattıktan sonra esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Çetin, "Sizin derdinizi, kendi derdimiz olarak görüyoruz. Kendimizi sizlerin yerine koyup, sorunlara öyle çözüm arayacağız" dedi.

DESTEK SÖZÜ VERDİLER
Belediye Başkanı Soner Çetin, "Birçok öğrencimiz maddi sıkıntıları nedeniyle okulunu yarım bırakıyor ya da imkansızlıklar içinde okumaya çalışıyor. Biz de, öğrencilerimize katkıda bulunmak için bu projeyi hazırladık. Sizlerin ve vatandaşların küçükte olsa katkılarıyla oluşacak bütçeyi, öğrencilerimize burs olarak vereceğiz. Ayda iki paket parasına, birçok ihtiyaç sahibi öğrencimizin hayatını kurtaracaksınız" diye konuştu.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR
Başkan Çetin'in söz vermesi üzerine mikrofonu alan bir esnaf, "Ben özel sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyorum. İlk defa, bizi muhatap alan yetkili bulabildik. Elbette, esnaf olarak sorunlarımız çok. Gerek vergi yükü anlamında, gerekse resmi kurumlardan beklentilerimiz çok. Ama ilk kez, bizi sağılacak bir inek gibi görmeyen bir kurumla karşı karşıyayız. Size ve ekibinize sonsuz teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Soner Çetin esnafın feryadını dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN