Türkiye'nin en iyi haber sitesi

liler fuarında buluşacak

Üniversitesi Mavera Kültür ve Sanat Merkezinde 3-8 Mayıs tarihleri arasında kapılarını kurtlarına açacak olan fuarın bölgede büyük ilgi görmesi bekleniyor

Giriş Tarihi: 3.5.2016
Gaziantepliler kitap fuarında buluşacak
Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştiren fuarında 70'i aşkın yayınevi, Türkiye'den ve Gaziantep'ten gelen yazarlar kitapseverlerle buluşuyor. Göreve geldikten sonra birçok ilkleri gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ilk defa düzenlenecek olan kitap fuarının Gaziantep'in yanı sıra bölge açısından da çok önemli olduğunu söyledi.

ZENGİNLİĞİN ADRESİ
Kentin coğrafi güzellikleri, tarihi birikimi, sanayisi, ticaret hacmi, turizmi ve kültürel alt yapısı ile bölgenin ve Türkiye'nin göz bebeği bir şehir olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Dünya üzerinde çok az şehre nasip olan bir zenginliğin adresi konumundaki Gaziantep birçok alanda enlerin şehridir. Bu şehrin yönetimine talip olurken, şehrimizi her yönüyle geleceğe taşıyacağımıza söz verdik" dedi.

70 YAYINEVİ KATILIYOR
4 üniversitesinde on binlerce üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan Gaziantep'e kitap fuarının çok yakışacağını ifade eden Başkan Şahin, "Bu konuya inandık ve hemen girişimlere başladık. Kitap fuarları konusunda uzman olan fuarcılarla işbirliği yaptık. İlimizde kamu ve özel sektörden ilgili her kesimin desteği ile 3- 8 Mayıs tarihleri arasında yaklaşık 70 yayın evinin katılımı ile gerçekleşecek fuarımızın şehrimize artı bir değer katacağına inanıyorum. Fuarımıza saygın yazarlar katılacak ve Mavera Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecek" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantepliler kitap fuarında buluşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN