Başarısının sırrı anne baba duası

Başarı öyküsünü Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileriyle paylaşan MADO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Atilla Kanbur, “Başarımızın sırrı birlikte çalışıp anne baba duası almak” dedi

Giriş Tarihi: 4.5.2016
Başarısının sırrı anne baba duası
MADO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atilla Kanbur, "Başarının sırrı birlikte, çok çalışmak ve anne baba duası almaktır" dedi. Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Genç Girimciler Kulübü tarafından organize edilen 'Başarılı Girişimciler' söyleşilerinin son konuğu ca ünlü dondurma markası olan MADO'nun Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atilla Kanbur oldu.

ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
BAÜ Genç Girişimciler Kulübü üyelerinden İsmail Kurtul'un daveti üzerine kulübe üye öğrencilerle buluşan Kanbur, dondurması ve onu MADO adıyla dünya markası yapan Kanbur ailesinin başarısını slayt gösterisi eşliğinde paylaştı. Atilla Kanbur söyleşinin ardından öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

"BİRLİKTE ÇALIŞTIK"
Atilla Kanbur bugün 300'ün üzerinde mağaza ile 18 ülkede hizmet vermelerindeki iş disiplinini babaları Yaşar Kanbur'dan öğrendiklerini söyleyerek "Bildiğimiz en önemli şey aile üyeleriyle birlik içinde daha çok çalışmaktı" dedi. Atilla Kanbur, kışın dondurma yapıldığını ilk ilk kez Avrupa'da gördüğünü aktardı.

DÜNYA MARKASI MADO
Öncesinde dondurma sadece yazın tüketilen bir şeydi. Avrupa'da keşfettiğimiz şoklama tekniklerini geliştirerek Türkiye'de uygulamaya geçirdik. Dondurma 4 mevsim tüketilen bir lezzet haline geldi. Amacımız MADO'yu dünya markası yapmak ve Türk dondurmasının tadını ve lezzetini dünyaya tanıtmaktır. Başarımızdaki bir başka sırrımız ise anne baba duasını almak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarısının sırrı anne baba duası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN