Sırrıberk ARSLAN: Adım adım Maraş’tan Pensilvanya’ya

Giriş Tarihi: 6.5.2016

Köşemi takip edenler hatırlar, kısa süre önce yazdım. FETÖ çetesinin 'taki bozuntularına "Sonunuz adım adım geliyor. Unutmayın hala bu memlekette vatanını, bayrağını seven güvenlik güçleri var. Aldığınız her nefesten attığınız her adımdan haberdarlar" diye.
İşte en basit örneği; Çetenin arşivini torbaya koyup şehre 80 km uzaklıktaki bağ evine gömen aklı evvelin yaptığı.
Toplumun dini duygularını istismar ederek, 'himmet' adı altında topladığı finans ile yurtiçi/ yurtdışında faaliyete geçirdiği eğitim müesseseleri üzerinden, amaç ve ilkeleri doğrultusunda yetiştirdiği öğrencilerini, elde ettiği finans ve siyasi gücünü, örgütsel menfaat ve ideolojisi çerçevesinde kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin tüm anayasal kurumlarını ele geçirmek, aynı zamanda uluslararası düzeyde büyük ve etkili siyasi/ ekonomik güç haline gelmek isteyen FETÖ'cülerin Kahramanmaraş yapılanmasına adım adım geliniyor.
Örgütün, "devlet modeline uygun bir paralel örgütlenme ile gizlice başta siyaset, mülkiye, adliye, maliye, askeriye ve emniyet olmak üzere devletin bütün anayasal kurumlarının ele geçirilmesi, tüm kılcal damarlarına sızmaya, yurt, okul, dershane ve ışık evlerinde beyin yıkama metotları ile sorgulamayan, düşünmeyen, mutlak itaati esas alan yapıya bağlı insan tipi yetiştirmeye" çalışan Pensilvanya örgütü'nün Kahramanmaraş'taki üyeleri adalet karşısında er veya geç hesap vereceksiniz.
Bundan sizi otel lobisi buluşması dâhil hiçbir bağlantınız kurtaramaz.
Mensuplarınca 'Kainat İmamı' ve 'Mehdi' olarak kabul edilen Fetullah Gülen'in liderliğini yaptığı örgütün Kahramanmaraş'taki, 'danışman kadrosu', 'il imamları', 'Emniyet imamları', 'sağlık imamları', 'Milli Eğitim imamları', 'ilçe imamları', 'esnaf imamları', 'semt imamları', 'ev imamları' emin olun ki devletim, elindeki ve bilgilerden sizi aynaya baktığınızda kendinizi gördüğünüzden çok daha iyi görüyor.
Kulakları çınlasın eski Belediye Başkanımız Mustafa Poyraz'ın "LALEDER bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla topluma önemli hizmetler veriyor.
Gelecek nesillere yönelik başarılı projelerle geleceğin inşasında önemli rol oynuyor. Burada hizmet veren gönüllülerin birer ihlas abidesi.
Hepsini kutluyorum" dediği kişilerin neler yaptığı bugün ortaya çıktı. Bir belediye başkanının ihlas abidesi dediği kişilere; derneğe kim nasıl karşı çıkardı ki.
Bugün ortaya çıkan yolsuzluğun, sahteciliğin, çeteciliğin, kamuyu dolandırmanın temelleri zaten bugün atılmamış ki. O temelin atıldığı tarih ve o temeli atanlara inşallah bir gün sıra gelecek.
Bu dünyada olmasa ahrette hesabını verecekler.
Kahramanmaraş'ımda son 1 ayda canını bu vatan için kahpe kurşunlara siper eyleyen onca vatan evlatlarının acısı ciğerimizi yakarken bu şehirde şimdi bu vatan evlatlarına kurşun sıkanlarla kol kola olanların yanında yer alanlara söyleyecek söz "Allah sizi kahretsin" demekten başka ne olabilir ki!..
Bu vatanı sevenler, bu bayrağın uğruna can verenlerin yakınları hiç kuşkunuz olmasın ki Maraş'tan Pensilvanya'ya uzanan yolun haritası çizilmiş vaziyette. Yolculuk yakında başlayacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırrıberk ARSLAN: Adım adım Maraş’tan Pensilvanya’ya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN