Türkiye'nin en iyi haber sitesi

üniforması Yunus’a yakıştı

Giriş Tarihi: 9.5.2016
Polis üniforması Yunus’a yakıştı

tedavisi gören 8 yaşındaki Yunus Emre Çalık, Bir Umut İçin Elele Derneği ile lerin gerçekleştirdiği organizasyonla polis üniforması giydi

Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Onkolojisi Bilim Dalı Servisinde Akut Lenfoblastik hastalığı ile tedavi gören 8 yaşındaki Yunus Emre Çalık'ın ' olma' hayali, ağabeyleri ve ablalarının organizasyonu ile gerçekleşti. Hastane odasında düzenlenen organizasyonda 'Bir Adım Bin Umut Projesi' projesi kapsamında minik Yunus'a polis üniforması ve yılın polisi seçildiğine dair hazırlanan plaket verildi.

LÖSEMİ HASTASI
Mersin Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Bir Umut İçin Elele Derneği tarafından yürütülen 'Bir Adım Bin Umut Projesi' kapsamında Mersin Üniversitesi'nde gerçekleştirilen hasta ziyaretleri esnasında Akut Lenfoblastik Lösemi hastalığı tedavisini gören Yunus Emre Çalık'ın polis olmayı çok istediği öğrenildi. Dernek yöneticileri durumu Mersin emniyeti ile paylaştı ve hazırlanan üniforma hastaneye getirilerek küçük Yunus'a giydirildi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Yılın polisi seçildiğine dair hazırlanan plaketi alan Yunus Emre Çalık, çok sevdiği polis üniformasını giymenin mutluluğunu yaşarken, verdiği pozlarla ne kadar iyi bir polis olacağını ortaya koydu. Dernek yöneticisi ablalarına ve polis ağabeylerine teşekkür eden Yunus Emre Çalık, "Hastalıktan kurtulmak için çok çaba harcıyorum. İnşallah bu illetten kurtulup çok sevdiğim polisliği gerçek anlamda yapar, ülkeme ve milletime hizmet ederim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis üniforması Yunus’a yakıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN