Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hedefimiz cazibeyi zirveye çıkarmak

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet , “Büyükşehir olarak yaptığımız her çalışmanın amacı şehrimizin cazibesini zirveye taşımak’’ dedi

Giriş Tarihi: 13.5.2016
Hedefimiz cazibeyi zirveye çıkarmak
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet , TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Nursel Reyhanlıoğlu ve İmran Kılıç'tan oluşan heyetle bir araya gelerek, yapacakları yatırım ve projeler hakkında yerinde göstererek bilgi verdi.

MENZELET FARKI
Menzelet Mesire Alanı'nda yapılan çalışmaları anlatan Erkoç, yaptıkları yatırımları, turizmde cazibeyi artıracak unsurlar olarak gördüklerini ve bu bilinçle hareket ettiklerini belirterek, "Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli ve beraberindeki heyetle incelemelerde bulunduk. Menzelet Mesire Alanı yanına, Menzelet Baraj Göleti'ne bir iskele yapılacak. Aynı şekilde bir iskele de Ilıca tarafına yapılacak. Bizim alacağımız gezi teknesi ile Menzelet Baraj Gölü'nde turlar ve geziler düzenleyeceğiz. Ali Kayası başta olmak üzere bu turlarla şehrimizin doğal güzelliklerini insanlara tanıtma fırsatı bulacağız" diye konuştu. Konuklarına "Kılavuzlu Rekreasyon Alanı ile Yapay Plaj" hakkında da bilgi veren Başkan Fatih Mehmet Erkoç, "Ilıca mahallemizde yapacağımız beş yıldızlı termal otel projemizle, yapay plajımızla, Kılavuzlu rekreasyon alanımızla, Yedikuyular'daki kayak tesisi ve Ekinözü ilçemizdeki şifalı sularımızla kentimiz turizm alanında daha da güçlü bir cazibe merkezi haline gelecektir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedefimiz cazibeyi zirveye çıkarmak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN