Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ASHİB Arabistan’a çıkarması yaptı

Akdeniz Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği’nin ’ın Cidde kentinde Saudi Food and Hospitability ı’ndaki standı göz kamaştırdı

Giriş Tarihi: 15.5.2016
ASHİB Arabistan’a fuar çıkarması yaptı
Akdeniz Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği'nin (ASHİB), 9-12
Mayıs 2016 tarihleri arasında 'ın Cidde kentinde 21. Kez düzenlenen Saudi Food and Hospitability ı'nda açtığı info standı fuarın en gözde standlarından biri haline geldi. Türk su ürünleri ve hayvansal mamuller sektörü, fuarda göz kamaştırdı.

CİDDİ BAĞLANTILAR
ASHİB standının ziyaretçileri arasında Suudi Arabistan ve Sanayi Odaları Başkanı Adnan H. Mandourah da yer aldı. Mandourah ve beraberindeki heyet, ASHİB standındaki ürünlere tam not verdi. ASHİB Başkanı Ali Can Yamanyılmaz, Suudi Arabistan'ın alternatif pazar arayışında olan sektör için önemli bir yere sahip olduğunu ciddi bağlantılar elde ettiklerini söyledi.

ALTERNATİF PAZAR
2015 yılında zor günler geçiren sektör için alternatif pazarlar yaratma zorunluluğuna dikkat çeken Yamanyılmaz, "Sektör için alternatif pazar olarak belirlediğimiz S. Arabistan'da Ashib olarak Saudi Food fuarına ilk kez katılıyoruz. Fuar, her yıl artan uluslararası katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla, Suudi Arabistan için uluslararası bir platform olduğunun ve sektörümüz için de önemini kanıtlanmış oldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASHİB Arabistan’a fuar çıkarması yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN