Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güler Camisi dualarla açıldı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde hayırsever işadamı Cem Yusuf Güler’in annesi ve babası adına yaptırdığı cami ve Kuran kursunun açılışı yapıldı

Giriş Tarihi: 15.5.2016
Güler Camisi dualarla açıldı
İskenderun ilçesinde hayırsever vatandaşlar tarafından yaptırılan Cemil Nezahat Güler Camii ve Kuran Kursu tamamlanarak, hizmete açıldı. İşadamı Cem Yusuf Güler'in annesi ve babasının adını taşıyan cami ve Kuran kursunun açılışı dualarla gerçekleştirildi. İskenderun Müftüsü Mehmet Taştan, hayırsever ailelere teşekkür ederek, "İskenderun Cami ve Kuran kursumuzda 100'e yakın öğrencimize hizmet verilecek. Bu güzel eseri şehrimize kazandıran hayırsever ailelerimize teşekkür ediyorum" dedi. İskenderun'da kazandığını hayır işlerinde kullanan Cem Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Yusuf Güler ise yaptığı konuşmada, "Allah'a çok şükür hayırlı bir işi bitirmenin onurunu yaşıyoruz. Burada öğrencilerimiz okuyacak, ibadetlerini yapacaklar. Kendim ve ailem adına yaptığımız bu hayırlı hizmetin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum ve davetimize gelen tüm halkımızdan da Allah razı osun" dedi.

DUYGULU ANLAR
Yapılan konuşmalar esansında caminin açılışında hazır bulunan Cemil-Nezahat Güler çiftinin oldukça duygulandığı gözlendi. Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, cami ve Kuran kursunun ibadete açılmasını sağlayan ve maddi desteklerini esirgemeyen hayırsever işadamı Cem Yusuf Güler'e hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. Cemil Nezahat Güler Cami ve Kur'an kursunun 75 yataklı, 150 öğrenci kapasiteli olup içerisinde konferans salonu, camii, kütüphane ve ders çalışma salonları yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güler Camisi dualarla açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN