Özmen: Taşın altına elimizi koymalıyız

Giriş Tarihi: 30.5.2016
Özmen: Taşın altına elimizi koymalıyız
Girimci İş Adamları Derneği (Mersin GİAD) Başkanı Mehmet Serkan İzol, Güney ve Güneydoğu Genç İş Adamları Federasyonu (GİAF) başkanlığına seçildi. GİAF Genel Kurulu'na, Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Erkan Güral, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Onursal Başkanı ve Güneydoğu Un Sanayicileri Derneği Başkanı Erhan Özmen, Güney ve Güneydoğu Genç İş Adamları Federasyonu 6. Dönem Başkanı Abdulkadir Akboz, Mersin GİAD Başkanı Mehmet İzol, federasyona bağlı dernek başkanları ve geçmiş dönem başkanları katıldı.

SEVİYEYİ YÜKSELTMEK
Genel Kurulda konuşan Erhan Özmen, Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini belirterek, "Bir ülkenin toplumuyla, toplumunun STK'larıyla, iş dünyasıyla, siyasetiyle, bürokrasisiyle, medyasıyla, üreteniyle, tüketeniyle hep bir hedefi vardır; gelecekle alakalı refah seviyesini yükseltmek, gelecekle alakalı endişelerini, kaygılarını en aza indirgemektir. Bu, dünyanın her tarafında doğanın kanunu gibi bir kanundur. Ama biz nerede yanlış yapıyorsak her geçen gün bir önceki günü arar hale geldik. Öyle oturduğumuz yerden 'bunu beğenmedim, şunu beğenmedim' lüksüne sahip değiliz. Eğer bu durumlardan hoşnut değilsek STK'lar olarak taşın altına elimizi kaynak lazım ve en iyisini yapmamız gerek. TÜGİK olarak Türkiye'nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisiyiz ve bize düşen görev daha büyük" dedi.

İZOL, GİAF BAŞKANI
Güney ve Güneydoğu GİAD Başkanlarına plaket takdim edilen genel kurulda, Mersin GİAD Başkanı Mehmet İzol, GİAF başkanlığına seçildi. Mehmet İzol, GİAF'ın güçlü bir federasyon olduğunu vurgulayarak, "Biz 12 yıl önce federasyonumuza üye olurken büyük bir heyecan içerisindeydik. Bugün halen içimizde aynı heyecanı taşıyoruz. Mersin Gİ- AD'ın ikinci defa, GİAF'a başkanlık yapması da bizim için gurur ve onur vericidir. Bütün dernek başkanları ile bir arada olacağımızı, birlikte hareket edeceğimizi, bölgemiz için bölge derneklerimiz ile el ele vererek çalışacağımızı buradan bir kez daha belirtmek isterim" diye konuştu.

GİAF YÖNETİM KURULU
Mehmet Serkan İzol, Ömer Faruk Sakarya, Taner Özdurak, Tanzer Polat, Zekiye Çankaya, Cengiz İzol, Nihat Bilişik, Lokman Aslan, Fuat Çelik. Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri ise Mahmut Tayfan, Cihan Koçer, Efsun Tekyeten, Musa Çokgünlü, Aydın Tokgöz, Arif Önkol, Engin Arşsönmez, Sedat Çelik ve Metin Er'den oluştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özmen: Taşın altına elimizi koymalıyız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN