Başkan Çelikcan muhtarları ağırladı

Giriş Tarihi: 1.6.2016
Başkan Çelikcan muhtarları ağırladı

Muhtarları kahvaltılı toplantıda ağırlayan Yüreğir Belediye Başkanı , yapılan hizmetlerle 7 yılda Yüreğir’in çehresinin değiştiğini söyledi

Yüreğir Belediye Başkanı , merkez mahalle muhtarlarını Yüreğir Belediyesi Kültür 'nde kahvaltıda ağırladı. Muhtarlara seslenen Başkan Çelikcan yapılan hizmetlerle 7 yılda Yüreğir'in çehresinin değiştiğini söyledi. Başkan Çelikcan, "Yüreğir'deki pozitif değişimi ve dönüşümü herkes görüyor, hissediyor, yaşıyor" dedi. Kozan ve Sanayi çarşısı dönüşümüyle çarşısı olmayan Yüreğir'in yeni bir kimlik kazanacağını vurgulayan Başkan Çelikcan Amerika'da eğitim gören genç mühendislerin hazırladığı projeyi çok beğendiğini belirtti. Başkan Çelikcan, "Köprülü, Kışla ve Sanayi Çarşısı'nın tamamlanması ve Büyükşehir Belediyesi'nin de Sinanpaşa'yı yapması halinde Seyhan Nehri kıyısı boyunca yeni bir siluet oluşacak ve arka tarafa dalga dalga ilerleyerek ilçe dönüşerek gelişecek" diye konuştu.

HAYALDİ GERÇEK OLDU
İnsana dokunan projeleri hayata geçirdiklerini bildiren Başkan Çelikcan, insanların günlük hayatlarında karşılaştığı sorunları en aza indirmek için büyük çaba harcadıklarını açıkladı. Başkan Çelikcan "Bir zamanlar Yüreğir için hayali bile mümkün olmayan projeleri kısa zamanda gerçekleştirerek Yüreğir'in ve Yüreğirlinin bahtını açtık. Yüreğir, hayata geçirilen kentsel dönüşüm projeleri ile köhnemiş eski görüntüsünden sıyrılıyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çelikcan muhtarları ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN