Türkiye'nin en iyi haber sitesi

içmeyen çalışana ödül

Giriş Tarihi: 1.6.2016
Sigara içmeyen çalışana ödül
Valiliği İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından "Dünya Tütünsüz Günü" etkinlikleri çerçevesinde hiçbir çalışanının içmediği 92 devlet birimine 'Dumansız Kurum' i verildi. Adana Adliyesi'nde bulunan 6 kalem ve büro çalışanları sigara kullanmamanın ödülünü plaket olarak aldı. Vali Yardımcısı İsmail Ertaş, sigara kullanmayan çalışanları kutladı.

DUMANSIZ KURUMLAR
Sigara kullanıcılarının 24 saat süreyle sigarayı bırakmalarının teşvik edilmesi amacıyla İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından bir dizi etkinlik düzenlenirken, etkinliklerin ana teması "Tütünsüz Gençlik" olarak belirlendi. Adana'da faaliyet gösteren 92 devlet kurumunda hiçbir çalışanın sigara içmediği tespit edilerek, 'Dumansız Kamu Kurumları' belirlendi.

PLAKET TÖRENİ
Kurumlara plaketlerini vermek için düzenlenen törene Adana Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kadir Çağlar Çatak, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ile plaket alan kurumların temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Törende konuşan Vali Yardımcısı Ertaş, tütün ve tütün ürünleriyle mücadele konusunda kamu kurumlarına önemli bir görev düştüğünü söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sigara içmeyen çalışana ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN