Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lojistik sektörünün yıldızı: Kahramanlı

Dünyanın dört bir yanına hizmet ulaştıran Kahramanlı Lojistik, ’nin 500 milyar dolarlık ihracat hedefine taşımacılık alanında katkı sağlamayı hedefliyor

Giriş Tarihi: 3.6.2016
Lojistik sektörünün yıldızı: Kahramanlı
Mersin merkezli hizmet veren Kahramanlı Lojistik, sektörün parlayan yıldızı haline geldi. İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Almanya, Fransa ve İtalya başta olmak üzere birçok ülkeye hizmet götüren Kahramanlı Lojistik, 'nin 2023 yılında ulaşmayı istediği 500 milyar dolarlık ihracat hedefine taşımacılık alanında katkı sağlamak istiyor.

GÜÇLÜ LOJİSTİK ŞARTI
'nin lojistik bir üs konumunda olduğunu vurgulayan Kahramanlı Lojistik'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahramanlı, "Çünkü dünya haritasının ortasında biz varız, yani var. Lojistik alanındaki gücümüzün hayat bulması, bizlerin gayreti ve çalışmalarına bağlı. Üreten bir ülke haline geldik. Kendi markalarımızı oluşturmaya başladık. Alın terimizin izlerini taşıyan ürünlerimizi aynı kaliteyle ve hızlı bir şekilde sevk etmek gerekir. Bu noktada ülkemiz açısından güçlü bir lojistik sektörü şarttır" dedi. Kahramanlı Lojistik'in de uluslararası arenada hem deniz hem de karayolu taşımacılığı yaptığına dikkat çeken Kahramanlı, "Çukurova Bölgesi'ndeki ithalat ve ihracatçılarımızın elini güçlendirmek için Mersin'e 7 bin metrekare kapalı, 55 bin metrekare ise açık sahası bulunan geçici kabul deposu yaptık. Soğuk hava depomuz da bu tesisimizde mevcut. Lojistik alanında her türlü hizmeti verip adrese teslim iş yapıyoruz" diye konuştu.

2023 HEDEFİNE KATKI
Müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerinin altını çizen Kahramanlı, hedefleriyle ilgili olarak da şunları söyledi: "Türkiye her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Herkesin bildiği üzere ülkemiz, 2023 hedefleri kapsamında 500 milyar dolarlık ihracat yapmayı amaçlıyor. Türkiye'de üretilen ürünler kara, hava ve deniz yolu ile dış ülkelere gönderilecek. Kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkemizin bu hedefine ulaşım ve lojistik alanında gerekli katkıyı sağlayacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lojistik sektörünün yıldızı: Kahramanlı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN