Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediye hizmetleri takvime bağlanıyor

Belediyesi, yaz döneminde mahallelerde yapacağı çalışmaları bir takvime bağlayacak. Böylece hangi mahallede, hangi tarihte çalışma yapılacağı önceden belirlenmiş olacak

Giriş Tarihi: 6.6.2016
Belediye hizmetleri takvime bağlanıyor
Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, mahallelere sunulacak hizmetlerin sistematik olarak takvime bağlanması için yapılacak çalışma öncesinde, mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Akdoğan, belediye başkan yardımcılarının da katıldığı toplantıda, bundan sonra mahallelerde yapılacak altyapı, üst yapı, düzenlemesi ve diğer hizmetlerin takvime bağlanması konusunda aldıkları kararı mahalle muhtarlarına bildirdi. Aldıkları kararla ilgili açıklama yapan Başkan Akdoğan, "Muhtarlarımız, kendi mahallelerinin sorunlarını ve yapılması gereken hizmetleri belediyemize bildirecek. Biz de ilgili başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle bir toplantı yapıp, yaz döneminde hangi mahallede, hangi hizmetin hangi tarihte yapılacağını takvime bağlayacağız. Böylece vatandaşlarımız hangi hizmetin hangi tarihte yapılacağını önceden bilmiş olacak" dedi.

ŞİKÂYETLER GELİYOR
zaman bazı mahallelerden şikayetler aldıklarını vurgulayan Başkan Faruk Akdoğan, "Mahalle muhtarlarımızla birlikte sorunları ortaya koyarsak, bu sorunları bir çalışma takvimine bağlayarak çözümü konusunda da takipçi olmuş oluruz. Sorun çözülmezse başkan yardımcılarımıza veya ilgili birimlere 'Biz bu mahallemize şu hizmeti yapacaktık, bu neden yapılmamış?' diye sorabiliriz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye hizmetleri takvime bağlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN