ciler emeği sevgiyle harmanladı

Giriş Tarihi: 6.6.2016
İletişimciler emeği sevgiyle harmanladı

YDÜ Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon ’ndeki gençlerle keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi

Yakın Doğu Üniversitesi Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon 'ndeki gençlerle bir araya geldi. Öğrenciler, engelli rehabilitasyon merkezinde çalışan eğitimcilerin, emekçilerin ve eğitim gören gençlerin motivasyonunu artırmak, keyifli bir gün yaşamalarını sağlamak, yardımlaşmak ve paylaşmak için etkinlik düzenledi.

SAMİMİ ORTAM
Gazimağusa'da yer alan ve farklı gelişen gençlerin işlettiği Down Cafe'de gerçekleştirilen etkinlikte çeşitli yiyecek, içecek ve takılar sergilenip satışa sunuldu. YDÜ İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Ufuk Altunç, öğrencileriyle birlikte gerçekleştirdiği günde, özel gençlerle sıcak, samimi ve keyifli bir ortamda paylaşılan anların değerinin paha biçilmez olduğunu, her şeyin sevgiyle harmanlandığını kaydetti. Öğretim görevlisi Ufuk Altunç, her bireye özellikle eğitim ve üretim alanında fırsat eşitliğinin tanınması gerektiğini, fırsat eşitliği tanınmış ve destek gören gençlerin neler yapabileceğini gururla izlediklerini ve takdir edip el verdiklerini söyledi. Gün içerisinde devam eden kermeste merkezdeki gençlerle YDÜ'lü öğrenciler müzik dinletisi gerçekleştirip birlikte şarkılar söylediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İletişimciler emeği sevgiyle harmanladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN