Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Necmeddin Kılıç’tan Akdoğan’a veda ziyareti

Giriş Tarihi: 6.6.2016
Vali Necmeddin Kılıç’tan Akdoğan’a veda ziyareti
Valiliğine atanan Vali Necmeddin Kılıç, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'a veda ziyaretinde bulundu. Vali Kılıç ve beraberindeki İl Jandarma Komutanı J. Albay İbrahim Taşkın, Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol, AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç'ı makamında ağırlayan Başkan Akdoğan, "Sizin döneminizde önemli projeler hayata geçirildi" derken, Vali Kılıç da "Niğde'de hangi hizmet varsa bunda sizin emeğiniz, alın teriniz var" dedi.

ÇORUM DAHA BÜYÜK
Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Yiğit ve Rıfat Özkan ile Meclis üyeleri de bulundu. Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Vali Kılıç'ın Çorum Valiliğine atanmasına Niğdeliler adına üzüntü duyduklarını ancak Niğde'den daha büyük bir ile vali olarak atanmasından dolayı da kendisi adına mutluluk duyduklarını söyledi. Başkan Akdoğan, Vali Necmeddin Kılıç döneminde Niğde'de önemli projelerin hazırlandığını, bunlardan bir kısmının hayata geçtiğini, bazılarının da uygulama aşamasında olduğunu vurguladı.

GÜZEL İNSAN
Vali Necmeddin Kılıç ise Niğde'nin vatan toprağının mümtaz bir parçası olduğuna vurgu yaparak "Bu ile hizmet etmek bizim için bir onur, bir şerefti. Ancak hizmet ederken, her an, her saniye başkanımızı yanımızda gördük. Ne gibi bir hizmet varsa belediye başkanımızın muhakkak alın teri, göz nuru ve emeği var. Belediye başkanımız her zaman yanımızda oldu. İl merkezinde yapacağımız her hizmette ihtiyacımız olduğu anda başkanımız taleplerimizi ışık hızıyla meclisinden geçirdi ve el ele vererek güzel hizmetlere imza attık. Niğde'nin güzel insanına, gönül insanı belediye başkanımıza 3 yıl boyunca bize verdiği her türlü destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Onu hiç unutmayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Necmeddin Kılıç’tan Akdoğan’a veda ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN