Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Final Okulları’nda -sanat şenliği

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ürettikleri projelerle ve görsel sanatlar derslerinde öğrendiklerinin uygulamalı olarak sergilendiği şenlik bayram havasında geçti

Giriş Tarihi: 9.6.2016
Final Okulları’nda bilim-sanat şenliği
Final Okulları'nda ve sanat şenliği coşkusu yaşandı. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin Matematik, Fen ve Teknoloji derslerinde işledikleri konularla ilgili ürettikleri projelerin sunulduğu, ve Görsel Sanatlar derslerinde öğrendiklerinin uygulamalı olarak sergilendiği ve sahnelendiği Bilim ve Sanat Şenliği, yine bayram havasında geçti.

YARATICI PROJELER
Okul bahçesinde düzenlenen ve daha sonra tiyatro salonunda çeşitli müzikal etkinliklerle devam eden şenliğe Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, Adana Final Okulları Genel Müdürü M.Turhan Orhan, yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Şenlikte birbirinden yaratıcı projeler yer alırken öğrenciler yeteneklerini de ortaya koydu. Adana Final Okulları öğrencilerinin her yönden donanımlı bireyler olduğunun altını çizen Genel Müdür Orhan, geleceğin bilim ve sanat insanlarını yetiştiriyor olmaktan gurur duyduklarını söyledi. Tüm gün süren bilim ve sanat şenliği ile öğrenciler bir şeyler üretip sergilemenin yanı sıra bilgilerini arkadaşlarıyla paylaşmanın da mutluluğunu yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final Okulları’nda bilim-sanat şenliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN