ORC’nin anketinde Başkan Erkoç farkı

Giriş Tarihi: 9.6.2016
ORC’nin anketinde Başkan Erkoç farkı

Başkan Fatih Erkoç: Bu kutlu yolda gayemiz, şehrimize önemli hizmetler, yatırımlar, eserler kazandırmak, halkımızın, gönlünü, rızasını kazanmaktır. sevdamız bizim

Bağımsız bir araştırma kuruluşu olan ORC'nin her üç ayda bir yaptığı genelindeki ankette Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, farkını ortaya koydu. Akdeniz Bölgesi belediyeleri arasında en başarılı ik Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. ORC'nin yerel yönetimler düzeyinde yaptığı ankette Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in ardından ikinci olan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, genel sıralamada da 53.8 oy oranıyla Kayseri, Kocaeli, Samsun, Bursa, Malatya gibi köklü belediyeleri geride bırakarak 30 il arasında 11'inci sıraya yükselme başarısını gösterdi.

BİNLERCE DENEĞE SORULDU
Göreve gelmesi henüz iki yıl olmasına rağmen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Büyükşehir Belediye Başkanlarının Performansı" bölümünde Akdeniz Bölgesi'nin en başarılı 2'nci, Türkiye genelinde ise en başarılı 11'inci belediye başkanı oldu. ORC (Objective Research Center) tarafından 3 ayda bir yapılan Yerel Yönetimler Performans Araştırmasının "Büyükşehir Belediye Başkanlarının Performansı" bölümü 20 Nisan-2 Haziran 2016 tarihleri arasında yapıldı. Binlerce deneğe yüz yüze sorulan sorulara verilen yanıtlara göre dağılım yapıldı.


MİLLETE HİZMET AŞKIYLA
Kahramanmaraş'ta gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için durmadan çalıştıklarını belirten Başkan Fatih Mehmet Erkoç, "Eşsiz doğal zenginliklerimizi ortaya çıkararak şehrimizi ülkemizin ve dünyanın cazibe merkezi yapmanın gayreti içindeyiz. Kahramanmaraş halkının alnının ak, başının dik olması için, Allah'ın rızasını ve değerli vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak dışında hiçbir mükâfat beklemeden, millete hizmet aşkı ile çalıştık, çalışıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ORC’nin anketinde Başkan Erkoç farkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN