Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Amatöre destek

Amatör spor kulüplerine destek geldi. 20 branşta 143 kulübe malzeme yardımında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, sporculardan başarı istedi

Giriş Tarihi: 10.6.2016
Amatöre destek
Büyükşehir Belediyesi, amatör spor kulüplerine destek olmaya devam ediyor. 20 branşta 143 spor kulübüne malzeme yardımında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, amatörü her desteklediklerini belirtti. Edip Buran Spor Salonu'nda düzenlenen törende yeni sezon öncesi malzemeleri alan kulüpler büyük sevinç yaşadı. Başkan Kocamaz, "İlçe belediyeleri tarafından bize arsalar tahsis edildiği zaman biz de herkesin faydalanabileceği güzel spor tesisleri yapıp hizmete sunmak istiyoruz. Bu kulüplerimiz yeterli gayreti, çabayı göstererek başarılı sporcular yetiştirirler ve Mersin'i hem Türkiye hem de dünyada tanıtabilirler. Biz de bundan gurur duyarız" dedi.

UYGUN MALZEMELER
Her spor dalının kendi alanında gereken malzemelerini kulüplere dağıtan Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz yıl 71 spor kulübüne ayni yardım, 68 spor kulübüne ise 102 bin TL nakdi yardım yapmıştı. Geçtiğimiz yıl başarılı olan sporcu, antrenör ve kulüplere de toplam 391 bin 560 TL yardım yapıldığı açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Amatöre destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN