Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1. Çukurova Atölyesi sona erdi

Çukurova Belediyesi tarafından organize edilen 1. Çukurova Atölyesi sona erdi. 2 belgesel ve 1 kurmaca dalında çekilen filmlerin gösterimi yapıldı, kursiyerlere sertifika verildi

Giriş Tarihi: 13.6.2016
1. Çukurova Sinema Atölyesi sona erdi
Çukurova'ya kazandırdığı kültürel etkinliklerle gündeme gelen Belediye Başkanı Soner Çetin, bu yıl ilki gerçekleşen Çukurova Atölyesi'ni tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını verdi. Başkan Çetin, Çukurova'nın her dalda olduğu gibi sinemada da, Türkiye'nin ön sıralarında yer aldığını belirtti. Türk sinemasına, sinemanın kamera arkasında görev yapacak isimler yetiştirmeyi amaçlayan Çukurova Sinema Atölyesi, Çukurova Belediyesi Turhan Selçuk Sanat Okulu'nda devam eden eğitimlerini tamamladı.

ÜÇ FİLM GÖSTERİMİ
İstanbul Kültür Üniversitesi'nden Prof. Dr. Bülent Küçükerdoğan'ın koordinatörlüğünde gerçekleşen atölyede, 18 eğitmen ve teknisyen tarafından verilen uygulamalı eğitim sonunda, kursiyerler sertifikalarını, Kemal Kültür 'nde düzenlenen törenle aldı. Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde kursiyerlerin filmlerini izleyen Belediye Başkanı Soner Çetin, duyduğu heyecanı dile getirdi. Başkan Soner Çetin, "Sizler gibi ben de çok heyecanlıyım. Türk sinemasına yeni isimler kazandırıyor olmanın mutluluğunu yaşadım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1. Çukurova Sinema Atölyesi sona erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN