Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova’dan ‘Huzur’lu iftar

Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), huzurevi sakinleri için geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinin 11’incisi coşkulu geçti. Huzurevi sakinleri huzur içinde iftar yaptı

Giriş Tarihi: 15.6.2016
Çukurova’dan ‘Huzur’lu iftar
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD) huzurevlerinde kalan yaşlılar için verdiği iftarda neşe, mutluluk, huzur ve samimiyet vardı. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk , iftar yemeğine katılan konuklarıyla yakından ilgilendi, masalarına oturdu ve onlarla hoşça vakit geçirdi. Başkan Sakarya ve yönetim kurulunun sıcak davranışı karşısında mutlu olan huzurevleri sakinleri, " pırıl pırıl insanlar. Bizi hiç unutmuyorlar, ramazanda, yaşlılar haftasında, anneler gününde, babalar gününde gelip halimizi hatırımızı soruyorlar. Onlara çok teşekkür ediyoruz" dediler. Park Zirve Tesisleri'ndeki iftar yemeğine Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yönetim kurulu üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü İdris Dal, Müdür Yardımcısı Turgut Sak, Adana Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı ve huzurevi sakinleri katıldı. Başkan Sakarya, misafirlerini tesislerin girişinde kapıda kırmızı karanfiller vererek karşıladı. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, iftara katılan huzurevi sakinleri sayesinde güne mutlu uyandıklarını vurguladı. Başkan Sakarya, 11 yıl önce iftar yemeği ile başlayan birlikteliğin huzurevinde inşa edilen 4 Küçük Ev ile taçlandığını, Çukurova GİAD Kadın Platformu'nun da huzurevi ile sıkı bir bağ kurarak ilişkileri güçlendirdiğini kaydetti.

SAKARYA'YA TEŞEKKÜR
Adana Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı, Başkan Sakarya ve üyelere, huzurevine gösterdikleri özel ilgi ve verdikleri destek için teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova’dan ‘Huzur’lu iftar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN